Do hry se poprvé dostane i béčko, na startu sezóny změří síly s Hořovicemi a Černošicemi B

06.05.2017 | David Mencl

Áčko Stormu už má za sebou tři extraligové zápasy a v sobotu a neděli přidají další tři. Oproti tomu béčko teprve svoji pouť letošního ročníku 1. ligy začne. V neděli se na domácí půdě střetne nejdříve s Hořovicemi a pak i s béčkem Černošic.

V sestavě béčka najdeme několik hráčů, kteří už překročili hranici čtyřiceti let, přesto to pro Storm není překážkou. Důležité je, že už několikátou sezónu hrají bez výrazných změn ve stejném složení, a tak každoročně bojují o ta nejvyšší místa a před dvěma lety dokonce celou 1. ligu vyhráli.

Oproti extralize je druhá nejvyšší soutěž v Česku rozdělena do tří divizí. Vedle divize západ, ve které nastupují i Pražané, hrají týmy ještě v divizi střed a východ. Storm B by měl patřit i letos k nejlepším celkům celé 1. ligy, při pohledu na poslední vzájemné duely s prvními soupeři ani v jiné pozici být nemůže.

7.5. IHC Roller Storm Praha B – HC Cvočkaři Hořovice 15:00

Hořovicím se v minulém roce vůbec nedařilo, v základní části nedokázaly získat ani jeden bod a s velkou ztrátou skončily ve své divizi poslední. V loňské sezóně dokázal Storm jednou vyhrát 15:2, druhé utkání se ani neodehrálo a bylo kontumováno ve prospěch béčka Stormu.

7.5. IHC Roller Storm Praha B – SK Černošice B 18:00

Béčko Černošic už bylo o poznání silnější tým, během poslední sezóny dokázalo posbírat celkem čtrnáct bodů, na vedoucí dvojici složenou ze Stormu B a Rakovníka ale stejně několik bodů ztratilo. Druhý tým Stormu měl s Černošicemi poměrně značné problémy, v prvním vzájemném zápase totiž dokázal nad svým soupeřem vyzrát až po samostatných nájezdech, druhé utkání vyhrál o gól už v základní hrací době.

 
Aktuální články
Myslíme na budoucnost

O nejmenší naděje jsme se rozhodli rozšířit naší členskou základnu. Po několikaleté práci s juniorským týmem pořádáme rozsáhlý...

 
Béčko vybojovalo titul šampióna 1.ligy !!!

Prvoligový tým se již po osmé v řadě probojoval na finálový turnaj 1.ligy a svojí účast přetavil do nejcenějšího kovu. Šampiónem...

 
Dvě výhry nad JsmeInline nás posunuli na finálový turnaj

Nedělní domácí zapas a úterní dohravka s nováčkem soutěže IHC JsmeInline rozhodovali o tom, jestli se probojujeme na finálový turnaj....

 
Medailový sen končí ve čtvrtfinále
 
Porážka v prvním utkání čtvrtfinále
 
Play-off je tady !!!
 
Šesti bodový víkend
 
Z Hořovic vezeme výhru
 
Z domácích zápasů výhra a prohra
 
Storm ovládl derby !!!
 
Utkání
Muži "A" | Pátek 01.06.2018, 19:00
IHC Prague Rats - IHC Roller Storm Praha
4:6 (1:1 , 0:1 , 2:3 , 1:1)
 
Muži "B" | Středa 13.06.2018, 19:00
IHC Warriors Praha - IHC Roller Storm Praha
0:18 (0:2 , 0:4 , 0:4 , 0:8)
 
Junioři | Sobota 09.06.2018, 15:30
IHC Roller Storm Praha - HC Boskovice
9:3 (3:1 , 6:2)
 
Ženy | Sobota 31.05.2014, 14:00
IHC Roller Storm Praha - IHC Slavia Praha
1:6 ()
 
Muži | Sobota 11.04.2015, 12:20
IHC Rakovník - IHC Roller Storm Praha
2:7 ()
 
 
IHC Roller Storm Praha - kontakt: info@rollerstorm.cz RSS