Základní část zakončí Storm doma proti Hradci Králové

26.05.2017 | David Mencl

Deset zápasů mají už za sebou, do konce dlouhodobé části zbývá už jen jeden. V posledním kole přivítají Pražané na svém hřišti předposlední Hradec Králové, proti kterému budou ještě bojovat o vylepšení pozice pro play-off. Hrát se bude v sobotu 27. 5. od 16:00.


Před posledním utkáním patří Stormu šesté místo s čtrnácti nasbíranými body. Z pěti zápasů vyšli hráči pražského celku bodově naprázdno, stejný počet duelů ovšem dokázali dovést do vítězného konce. V jednom případě si na výhru museli počkat až do prodloužení.

Hradci Králové se letošní sezóna nedaří a před závěrečným programem se krčí až na jedenáctém místě. Horší je už jen Uherský Brod, který má svůj program za sebou, takže zůstane poslední. Dolů se tak Východočeši posunout nemohou, nahoru to však ještě jde. Na své konkurenty v tabulce, Boskovice a Brno, totiž ztrácí jen bod.

V královéhradeckém týmu se příliš nedaří ani jednotlivcům, nejproduktivnější hráč je v celkovém pořadí až na 14. místě. Filip Kuťák posbíral dvaadvacet bodů a za prvním Loskotem zaostává o propastných třiatřicet bodů. Mezi nejlepší hráče Východočechů patří ještě Aleš Půlpán s devatenácti a Robin Netušil s patnácti body.

Do navazujícího play-off postoupí všechny týmy s tím, že první čtyři celky si zajistí přímo čtvrtfinále, zbylé celky budou o čtyři zbývající místa bojovat v osmifinále. Kdyby po základní části zůstala postavení obou sobotních soupeřů stejné, utkají se následně i v osmifinále.

 
Aktuální články
Myslíme na budoucnost

O nejmenší naděje jsme se rozhodli rozšířit naší členskou základnu. Po několikaleté práci s juniorským týmem pořádáme rozsáhlý...

 
Béčko vybojovalo titul šampióna 1.ligy !!!

Prvoligový tým se již po osmé v řadě probojoval na finálový turnaj 1.ligy a svojí účast přetavil do nejcenějšího kovu. Šampiónem...

 
Dvě výhry nad JsmeInline nás posunuli na finálový turnaj

Nedělní domácí zapas a úterní dohravka s nováčkem soutěže IHC JsmeInline rozhodovali o tom, jestli se probojujeme na finálový turnaj....

 
Medailový sen končí ve čtvrtfinále
 
Porážka v prvním utkání čtvrtfinále
 
Play-off je tady !!!
 
Šesti bodový víkend
 
Z Hořovic vezeme výhru
 
Z domácích zápasů výhra a prohra
 
Storm ovládl derby !!!
 
Utkání
Muži "A" | Pátek 01.06.2018, 19:00
IHC Prague Rats - IHC Roller Storm Praha
4:6 (1:1 , 0:1 , 2:3 , 1:1)
 
Muži "B" | Středa 13.06.2018, 19:00
IHC Warriors Praha - IHC Roller Storm Praha
0:18 (0:2 , 0:4 , 0:4 , 0:8)
 
Junioři | Sobota 09.06.2018, 15:30
IHC Roller Storm Praha - HC Boskovice
9:3 (3:1 , 6:2)
 
Ženy | Sobota 31.05.2014, 14:00
IHC Roller Storm Praha - IHC Slavia Praha
1:6 ()
 
Muži | Sobota 11.04.2015, 12:20
IHC Rakovník - IHC Roller Storm Praha
2:7 ()
 
 
IHC Roller Storm Praha - kontakt: info@rollerstorm.cz RSS