Základní část zakončí Storm doma proti Hradci Králové

26.05.2017 | David Mencl

Deset zápasů mají už za sebou, do konce dlouhodobé části zbývá už jen jeden. V posledním kole přivítají Pražané na svém hřišti předposlední Hradec Králové, proti kterému budou ještě bojovat o vylepšení pozice pro play-off. Hrát se bude v sobotu 27. 5. od 16:00.


Před posledním utkáním patří Stormu šesté místo s čtrnácti nasbíranými body. Z pěti zápasů vyšli hráči pražského celku bodově naprázdno, stejný počet duelů ovšem dokázali dovést do vítězného konce. V jednom případě si na výhru museli počkat až do prodloužení.

Hradci Králové se letošní sezóna nedaří a před závěrečným programem se krčí až na jedenáctém místě. Horší je už jen Uherský Brod, který má svůj program za sebou, takže zůstane poslední. Dolů se tak Východočeši posunout nemohou, nahoru to však ještě jde. Na své konkurenty v tabulce, Boskovice a Brno, totiž ztrácí jen bod.

V královéhradeckém týmu se příliš nedaří ani jednotlivcům, nejproduktivnější hráč je v celkovém pořadí až na 14. místě. Filip Kuťák posbíral dvaadvacet bodů a za prvním Loskotem zaostává o propastných třiatřicet bodů. Mezi nejlepší hráče Východočechů patří ještě Aleš Půlpán s devatenácti a Robin Netušil s patnácti body.

Do navazujícího play-off postoupí všechny týmy s tím, že první čtyři celky si zajistí přímo čtvrtfinále, zbylé celky budou o čtyři zbývající místa bojovat v osmifinále. Kdyby po základní části zůstala postavení obou sobotních soupeřů stejné, utkají se následně i v osmifinále.

 
Aktuální články
Medailový sen končí ve čtvrtfinále

Inline hokejisté Olomouce zvládli lépe i odvetu čtvrtfinálové série s Roller Storm Praha. Domácí sice v závěrečné čtvrtině dotáhli...

 
Porážka v prvním utkání čtvrtfinále

První utkání čtvrtfinálové série Stilmat extraligy mezi Roller Storm Praha a Eagles Olomouc zvládli lépe hostující Hanáci. Ti zvítězili...

 
Play-off je tady !!!

Čas čekání je u konce a už jen hodiny zbývají do začátku čtvrtfinálové série play-off, kde nám v boji o Final Four bude soupeřem IHC...

 
Šesti bodový víkend
 
Z Hořovic vezeme výhru
 
Z domácích zápasů výhra a prohra
 
Storm ovládl derby !!!
 
Základní část extraligy jde do finiše, v závěru nás čeká Derby
 
Béčko vítězně z Rakovníka
 
V přímém souboji o druhou příčku vítězně
 
Utkání
Muži "A" | Pátek 01.06.2018, 19:00
IHC Prague Rats - IHC Roller Storm Praha
4:6 (1:1 , 0:1 , 2:3 , 1:1)
 
Muži "B" | Středa 13.06.2018, 19:00
IHC Warriors Praha - IHC Roller Storm Praha
0:18 (0:2 , 0:4 , 0:4 , 0:8)
 
Muži "B" | Úterý 19.06.2018, 20:00
IHC Jsmeinline - IHC Roller Storm Praha
 
Junioři | Sobota 09.06.2018, 15:30
IHC Roller Storm Praha - HC Boskovice
9:3 (3:1 , 6:2)
 
Ženy | Sobota 31.05.2014, 14:00
IHC Roller Storm Praha - IHC Slavia Praha
1:6 ()
 
 
IHC Roller Storm Praha - kontakt: info@rollerstorm.cz RSS