Devět hráčů Stormu reprezentuje na mistrovství světa veteránů!

13.06.2017 | David Mencl

Od úterý se v italských městech Bolzano a Merano koná mistrovství světa veteránů, na kterém se představí hned devět hráčů pražského Stormu. Tři hráči budou bojovat v kategorii Masters a zbylá šestice pak v kategorii Veterans.

Česká reprezentace v obou kategoriích obhajuje zlato, což znamená, že i letos má jen ty nejvyšší cíle. Pomoci k tomu má i početná skupinka hráčů Stormu, která také vydala do Itálie. V kategorii Masters, ve které hrají mladší hráči se představí Pavel Würtherle, Milan Bláha a Ronald Schubert. Všichni tři nastupují pravidelně za stormské béčko a Pavel Würtherle navíc trénuje i áčko v extralize.


To v kategorii Veterans má Storm mnohem větší zastoupení. Obránce Ivo Jindráka, Dušana Pelecha a Tomáše Würtherleho doplňuje trojice útočníků. V sestavě české reprezentace najdeme tedy i Romana Kalu, Karla Kolínského a Martina Meceru. Poslední jmenovaný sice za Storm v letošní sezóně žádný zápas neodehrál, přesto je stále registrovaný.

Čeští veteráni mají před sebou náročný program, v kategorii Masters hned v úterý odehrají dvě utkání, když změří síly s Velkou Británií a Austrálií, ve středu pak přidají zápas s Maďarskem a základní skupinu zakončí duely se Švýcarskem a Itálií.

V kategorii Veterans je v rozpise v základní skupině o jeden zápas méně. První hrací den se Češi střetnou s Německem, následovat bude duel se Slovenskem a ve čtvrtek přijdou na řadu i souboje s Kanadou a Francií.

 
Aktuální články
Myslíme na budoucnost

O nejmenší naděje jsme se rozhodli rozšířit naší členskou základnu. Po několikaleté práci s juniorským týmem pořádáme rozsáhlý...

 
Béčko vybojovalo titul šampióna 1.ligy !!!

Prvoligový tým se již po osmé v řadě probojoval na finálový turnaj 1.ligy a svojí účast přetavil do nejcenějšího kovu. Šampiónem...

 
Dvě výhry nad JsmeInline nás posunuli na finálový turnaj

Nedělní domácí zapas a úterní dohravka s nováčkem soutěže IHC JsmeInline rozhodovali o tom, jestli se probojujeme na finálový turnaj....

 
Medailový sen končí ve čtvrtfinále
 
Porážka v prvním utkání čtvrtfinále
 
Play-off je tady !!!
 
Šesti bodový víkend
 
Z Hořovic vezeme výhru
 
Z domácích zápasů výhra a prohra
 
Storm ovládl derby !!!
 
Utkání
Muži "A" | Pátek 01.06.2018, 19:00
IHC Prague Rats - IHC Roller Storm Praha
4:6 (1:1 , 0:1 , 2:3 , 1:1)
 
Muži "B" | Středa 13.06.2018, 19:00
IHC Warriors Praha - IHC Roller Storm Praha
0:18 (0:2 , 0:4 , 0:4 , 0:8)
 
Junioři | Sobota 09.06.2018, 15:30
IHC Roller Storm Praha - HC Boskovice
9:3 (3:1 , 6:2)
 
Ženy | Sobota 31.05.2014, 14:00
IHC Roller Storm Praha - IHC Slavia Praha
1:6 ()
 
Muži | Sobota 11.04.2015, 12:20
IHC Rakovník - IHC Roller Storm Praha
2:7 ()
 
 
IHC Roller Storm Praha - kontakt: info@rollerstorm.cz RSS