Frodl a Kverka byli nominování na MS v Bratislavě

25.06.2017 | David Mencl

Už v neděli se rozjedou první zápasy na mistrovství světa IIHF a do hry se dostanou i Češi. Za ty budou nastupovat i dva hráči Stormu, kteří zaujali trenéry během sezóny. V brance bude čarovat Dominik Frodl a o góly se bude starat Jaromír Kverka.

Během posledního týdne v červnu se bude v hlavním městě Slovenska konat světový šampionát v inline hokeji. V prvním duelu narazí Češi na Švédy, které před dvěma lety dokázali o gól porazit. Následovat bude utkání s Finy, kterým mají naopak co vracet. Na posledním mistrovství jim totiž v základní skupině poměrně hladce podlehli.

První část turnaje zakončí národní tým v souboji s Německem. Ve středu je pak volný den, po kterém budou následovat vyřazovacích bojů. Do nich postupují všechny celky, záleží jen ze kterého místa.

V českém týmu se dá najít několik zajímavých jmen, pro Storm jsou však nejdůležitější jen dvě. Brankářskou jedničkou bude Dominik Frodl, který v české extralize předváděl skvělé výkony a pomohl Stormu k několika vítězstvím.

Druhým hráčem Stormu, který se představí v Bratislavě, bude Jaromír Kverka. Pro něj je to průlomová sezóna inline hokeje, protože se poprvé dostal do extraligy a rovnou bude hrát i za reprezentaci. V extralize nasbíral devět bodů.

 
Aktuální články
Myslíme na budoucnost

O nejmenší naděje jsme se rozhodli rozšířit naší členskou základnu. Po několikaleté práci s juniorským týmem pořádáme rozsáhlý...

 
Béčko vybojovalo titul šampióna 1.ligy !!!

Prvoligový tým se již po osmé v řadě probojoval na finálový turnaj 1.ligy a svojí účast přetavil do nejcenějšího kovu. Šampiónem...

 
Dvě výhry nad JsmeInline nás posunuli na finálový turnaj

Nedělní domácí zapas a úterní dohravka s nováčkem soutěže IHC JsmeInline rozhodovali o tom, jestli se probojujeme na finálový turnaj....

 
Medailový sen končí ve čtvrtfinále
 
Porážka v prvním utkání čtvrtfinále
 
Play-off je tady !!!
 
Šesti bodový víkend
 
Z Hořovic vezeme výhru
 
Z domácích zápasů výhra a prohra
 
Storm ovládl derby !!!
 
Utkání
Muži "A" | Pátek 01.06.2018, 19:00
IHC Prague Rats - IHC Roller Storm Praha
4:6 (1:1 , 0:1 , 2:3 , 1:1)
 
Muži "B" | Středa 13.06.2018, 19:00
IHC Warriors Praha - IHC Roller Storm Praha
0:18 (0:2 , 0:4 , 0:4 , 0:8)
 
Junioři | Sobota 09.06.2018, 15:30
IHC Roller Storm Praha - HC Boskovice
9:3 (3:1 , 6:2)
 
Ženy | Sobota 31.05.2014, 14:00
IHC Roller Storm Praha - IHC Slavia Praha
1:6 ()
 
Muži | Sobota 11.04.2015, 12:20
IHC Rakovník - IHC Roller Storm Praha
2:7 ()
 
 
IHC Roller Storm Praha - kontakt: info@rollerstorm.cz RSS