Hladká výhra v Uherském Brodu

05.05.2018 | Tomáš Würtherle (Převzato od inlinehokej.cz)

Domácí se i ve druhém sobotním utkání střetli s celkem z hlavního města. Po prohře s Rats však nestačili ani na Roller Storm, kterému se naopak úvodní hrací den vydařil nadmíru, z východu Moravy si veze domů pět bodů.

Zápas začal pomalým tempem, obě mužstva již měla za sebou jedno odehrané utkání. Avšak na první branku se nečekalo dlouho a ve třetí minutě otevřel skóre Jakub Frodl, kdy Vráblík skvěle zavezl puk do útočného pásma. Následně šli domácí po vyloučení Janoty do oslabení a paradoxně v něm mohli vyrovnat, avšak Hložánek před Frodlem neuspěl. Na sklonku první čtvrtiny se opět prosadili hosté a to brankou Petra Matejčeka.

Na začátku druhé čtvrtiny se již prosadili i domácí a to zásluhou Radima Budila. Následovala pasáž, kdy se hodně vylučovalo, nejprve šel na trestnou lavici Würtherle. Brod však dlouho přesilovku nehrál, protože za sekání byl vyloučen Popelka a po minutě hry jej následoval Janota za podražení. Další branku přinesla až dvacátá minuta, kdy se za hosty prosadil Martin Matějček, kdy přišel z tlaku Brodu protiútok a Haloda kapituloval potřetí v zápase.

Úvod třetí čtvrtiny přinesl šance, nejprve Würtherle neuspěl před Halodou a na druhé straně se ocitl v šanci Gazda, ale výtečně chytající Frodl zastavil jeho šanci svými betony. Uherský Brod trápila nepřesnost ve střelbě a neproměňování šancí. A tak začal opět trestat hostující tým, který přidal v druhé polovině třetí čtvrtiny dvě branky, nejprve se trefil hrající trenér Pavel Würtherle a následně Martin Matějček, který dal svou druhou branku v zápase. U první branky v této třetině si připsal asistenci i brankář hostů, Dominik Frodl.

Ve čtvrté třetině dal o sobě vědět dalším dobrým zákrokem Frodl, který zastavil puk lapačkou. Frodl následně asistoval svou druhou asistencí u další branky, kterou vstřelil Zdeněk Petráš. Uherský Brod v tuto chvíli prohrával o pět branek, a přesto se ještě dokázal prosadit brankou Marka Halody, avšak to již bylo ze strany domácích v tomto zápase vše. Ve 41. minutě ještě upravil konečný výsledek svou druhou trefou Zdeněk Petráš. V závěru zápasu následovalo podražení od domácího brankáře, za které šel odpykat trest Popelka. Strom Praha přesilovou hru nedokázal využít a v poklidu dohrál zbývající část utkání.  

Pavel Würtherle (trenér, Roller Storm Praha): „Byl to druhý zápas během jednoho dne a tempo bylo o něco pomalejší. Vyzdvihl bych zejména výkon našeho brankáře, který skvěle zachytal a dokonce si připsal dvě asistence během zápasu. Celkově se nám dařilo a hráli jsme jako jeden celek. Důležitá byla komunikace a hra z obrany.“

 
Aktuální články
Utkání
Muži "A" | Sobota 15.06.2019, 12:30
IHC Nightbirds Přerov - IHC Roller Storm Praha
9:4 (4:0 ; 2:1 ; 1:2 ; 2:1)
 
Muži "A" | Sobota 15.06.2019, 16:00
IHC Nightbirds Přerov - IHC Roller Storm Praha
6:5 (3:0 ; 1:1 ; 0:3 ; 2:1)
 
Muži "B" | Úterý 04.06.2019, 20:00
IHC Jsmeinline - IHC Roller Storm Praha
8:4 (0:2 ; 3:1 ; 3:1 ; 2:0)
 
Muži "B" | Čtvrtek 06.06.2019, 20:00
Cvočkaři Hořovice - IHC Roller Storm Praha
4:5 (1:1 ; 1:1 ; 0:2 ; 2:1)
 
Přípravka | Neděle 16.06.2019, 12:40
IHC Roller Storm Praha - SK Černošice
11:8 (5:4 ; 6:4)
 
Partneři

Jagrteam

Sport11

Stilmat

Praha11

 

 

 
IHC Roller Storm Praha - kontakt: info@rollerstorm.cz RSS