Šesti bodový víkend

13.06.2018 | Tomáš Würtherle

Prvoligové béčko čekala další porce zápasů. Po čtvrtečním náročném zápase na ploše Hořovic jsme v neděli na domácí ploše přivítali mužstva Lovosic a Rakovníka. Bohužel jsme nakonec sehráli jen jedno utkání, nicméně bodový zisk z těchto utkání je plný počet 6 bodů.

Jako první se proti nám postavil celek Lovosic. Ten jsme dokázali na jejich ploše v zahajovacím utkání sezóny rozstřílet 23:6.

Lovosice se představili asi s větší kvalitou než v domácím zápase, přesto byla jen otázka času, kdy soupeř vzdá svůj odpor.
Na úvodní branku se čekalo do 3.minuty, kdy se po nahrávce Merkla prosadil Pavel Würtherle. Na perfektní přihrávku Merkla si pak o pět minut později najel Polívka a uzavřel brankový účet první čtvrtiny - 2:0.
Ta druhá začala bratrskou kombinací když Pavel Würtherle našel ideální přihrávkou před brankou osamoceného Tomáše Würtherleho a ten zakončil - 3:0.
Pak se individuálně prosadil Antončík a zvýšil na 4:0. Souhrnu obranné dvojice Polívka Kala zakončil druhý jmenovaný - 5:0. Vráblík pře sprintoval přes tři hráče a předložil ideální nahrávku Kolínskému, který uklidil kotouč do odkryté branky 6:0. Druhou brankou v zápase se pak prosadil Antončík. Na další branku se čekalo 4.minuty, kdy se dorážkou prosadil Schubert a účet druhé čtvrtiny uzavřel Klindera - 9:0. 
Soupeř definitivně odpadl a náš tým od zahájení třetí čtvrtky výrazně zpomalil s vědomím, že ho čeká ještě druhé utkání proti Rakovníku. V úvodu třetí čtvrtky se poprvé prosadili hosté Povejšilem. Ve 27.min protrhl střelecké trápení posledních zápasů Vráblík a završil "desítku". Po něm se v krátkém rozmezí trefili Schubert a Klindera a svůj hattrick v zápase uzavřel po přihrávce Kaly Antončík.
V poslední čtvrtině už tempo hodně zvadlo a zápas se jen dohrával. Nejprve za hosty snížil kapitán Brožovský, pak zužitkoval nahrávku Schuberta Kala a blafákem zakončil 14:2. Ještě jednou se prosadili hosté, když branku vstřelil veterán Gudera a účet utkání a hattrick pak uzavřel Schubert - 15:3.
Utkání jsme tak dovedli do úspěšného konce i v úmorném horku, které v hale panovalo.

Bohužel druhé utkání se již nesehrálo. Rakovník, který již odehrál, stejně jako my, jedno nedělní utkání, před utkáním oznámil, že do utkání nenastoupí. 
Rakovník totiž přicestoval na zápasy s nízkým počtem hráčů a díky teplému počasí se po předchozím utkání udělalo nevolno jedinému brankáři, což za těchto okolností nemělo smysl do zápasu vstupovat.
Zápas jsme tak bez boje vyhráli kontumačně 5:0. 

Vývoj skupiny a případný postup na finálový turnaj tak nadále máme ve svých rukou.
Čekají nás ještě zápasy na ploše Warriors Praha, domácí zápas s Jsmeinline a dohrávka se stejným soupeřem.

 
Aktuální články
Myslíme na budoucnost

O nejmenší naděje jsme se rozhodli rozšířit naší členskou základnu. Po několikaleté práci s juniorským týmem pořádáme rozsáhlý...

 
Béčko vybojovalo titul šampióna 1.ligy !!!

Prvoligový tým se již po osmé v řadě probojoval na finálový turnaj 1.ligy a svojí účast přetavil do nejcenějšího kovu. Šampiónem...

 
Dvě výhry nad JsmeInline nás posunuli na finálový turnaj

Nedělní domácí zapas a úterní dohravka s nováčkem soutěže IHC JsmeInline rozhodovali o tom, jestli se probojujeme na finálový turnaj....

 
Medailový sen končí ve čtvrtfinále
 
Porážka v prvním utkání čtvrtfinále
 
Play-off je tady !!!
 
Z Hořovic vezeme výhru
 
Z domácích zápasů výhra a prohra
 
Storm ovládl derby !!!
 
Základní část extraligy jde do finiše, v závěru nás čeká Derby
 
Utkání
Muži "A" | Pátek 01.06.2018, 19:00
IHC Prague Rats - IHC Roller Storm Praha
4:6 (1:1 , 0:1 , 2:3 , 1:1)
 
Muži "B" | Středa 13.06.2018, 19:00
IHC Warriors Praha - IHC Roller Storm Praha
0:18 (0:2 , 0:4 , 0:4 , 0:8)
 
Junioři | Sobota 09.06.2018, 15:30
IHC Roller Storm Praha - HC Boskovice
9:3 (3:1 , 6:2)
 
Ženy | Sobota 31.05.2014, 14:00
IHC Roller Storm Praha - IHC Slavia Praha
1:6 ()
 
Muži | Sobota 11.04.2015, 12:20
IHC Rakovník - IHC Roller Storm Praha
2:7 ()
 
 
IHC Roller Storm Praha - kontakt: info@rollerstorm.cz RSS