Play-off je tady !!!

16.06.2018 | Tomáš Würtherle

Čas čekání je u konce a už jen hodiny zbývají do začátku čtvrtfinálové série play-off, kde nám v boji o Final Four bude soupeřem IHC Eagles Olomouc.

Olomouc si musela vybojovat čtvrtfinálovou účast až v osmifinálové sérii proti Přerovu, kde v prvním zápase podlehla 4:9 a byla v kritické situaci. Ve druhém zápase však zvítězila 6:4 a v extra prodloužení trefili postup v 7.min.

Náš celek IHC Roller Storm má za sebou nejúspěšnější základní část v historii klubu, když jsme podlehli pouze Přerovu a Černošicím.
Jako jediní jsme pak v základní části našli recept na suverénního vítěze a obhájce titulu, Prague Rats.

S mužstvem Eagles jsme se letos utkali v domácím prostředí a zvítězili jsme 8:5 (3:0, 1:3, 1:0. 3:2). (Report)
V loňském roce jsme dokázali zvítězit i na ploše soupeře v poměru 10:8. (Report)
Vůbec první měření sil proběhlo v mistrovské sezóně Olomouce, kdy jsme v zahajovacím utkání sezóny na domácí půdě podlehli 3:6.

Přesto, že nás postavení v tabulce může lehce favorizovat, určitě půjde o velmi vyrovnané zápasy.
Mužstvo Olomouce má v kádru velmi zkušené hráče ostřílené reprezentačními starty a v roce 2016 dokázala Olomouc vybojovala mistrovský titul.

Přesto, se porveme o naší premiérovou účast ve Final Four a budeme chtít naší vydařenou sezónu zakončit na závěrečném turnaji v bojích o medailové pozice.

Obě utkání sehrajeme na domácí ploše. Počítají se vítězné zápasy a pokud by byl stav série vyrovnaný, o postupu rozhodne extra prodloužení.

Přijďte nás podpořit v sobotu 16.6. do Sportovní haly Jižní město od 13:00 a 17:00.