Na pražské derby se těšíme, shodují se obě brankářské jedničky

15.06.2014 | David Mencl

Poslední zápas v základní části nabídne zajímavý duel. V pražském Edenu se sešívaní utkají s dalším pražským klubem Roller Stormem. Jak se těší na zítřejší duel obě brankářské jedničky, to si přečtěte v rozhovoru. Na jedné straně je to Daniel Brabec, na druhé zase Michal Meravý, který ještě v loni chytal za Slavii.

Jak se těšíte na pražské derby v posledním kole?
Daniel Brabec: Na každý zápas se těším, užívám si každé chvíle na ploše, rád hraji každý utkání.<br/>
Michal Meravý: Těším se každý inlinový zápas, je to příjemné zpestření letní přípravy. Ale na zápas se Slavií o něco víc než na ostatní, je to klub, kde jsem s inlinem začínal.
Půjdete do posledního zápasu naplno?
Daniel Brabec: Do play off zbývá týden, takže se není na co šetřit. Chceme vyhrát každý zápas, takže to nebude veřejné bruslení.
Michal Meravý: Samozřejmě, do každého zápasu jdeme naplno.
Jak byste zatím zhodnotili průběh letošní sezóny?
Daniel Brabec: Hrajeme dobře, většinu zápasů vyhráváme. Jen je škoda dvou kontumovaných zápasů a prohry s velice dobře hrajícími Pardubicemi. Úplně nejvíc mě mrzí poslední prohra s Kladnem, máme tým na to, aby jsme tým jako Kladno porazili rozdílem třídy. Moc jsme nestříleli a oproti jiným zápasům jsme neměli tolik vyložených šancí. Mě se to říká lehce, kluci to třeba viděli jinak. A Kladno mělo až příliš šancí, hráči jako Plekanec, Sekáč a Kameš jsou hráči velkých kvalit, kteří dokáží trestat.
Michal Meravý: Jsme nový mančaft, teprve si vše v týmu sedá. Máme v týmu kluky, kteří hrají inline teprve prvním rokem. Věřím, že se v průběhu dalších sezon budeme zlepšovat. Aktuální umístění odpovídá našim výkonům.
Za Storm hraje několik bývalých hráčů Slavie. Proběhlo nějaké hecování?
Daniel Brabec: S pár hráči z týmu Storm se známe, možná tam nějaké malé hecovaní je, ale na ploše to není moc poznat, snažíme se vyhrát stejně proti každému.
Michale, vy jste právě jedním z hráčů, kteří dříve nastupovali za Slavii. Co pro vás znamená zítřejší zápas?
Michal Meravý: Abych řekl pravdu, tak to nijak neprožívám. Beru to jako každý jiný zápas. Zatím žádné hecování nebylo, ale myslím si, že zítra před zápasem něco proběhne.
Bude pro vás zápas dvou rivalů v něčem rozdílný než ostatní zápasy?
Daniel Brabec: Jiné jsou v tom, že ty hráče znám. U pár hráčů vím, kam střílí a oni zase znají mě. Ale za ty roky už to není nic výjimečného, už se znám s většinou hráčů nejen z Extraligy, takže jsem si na to už zvykl. Také je to pestré tím, že za Storm chytá Mery, který u nás působil do minulé sezony. První zápas držel svůj tým dost dlouho ve hře, takže to v neděli nemůžeme podcenit.

 
Aktuální články
Myslíme na budoucnost

O nejmenší naděje jsme se rozhodli rozšířit naší členskou základnu. Po několikaleté práci s juniorským týmem pořádáme rozsáhlý...

 
Béčko vybojovalo titul šampióna 1.ligy !!!

Prvoligový tým se již po osmé v řadě probojoval na finálový turnaj 1.ligy a svojí účast přetavil do nejcenějšího kovu. Šampiónem...

 
Dvě výhry nad JsmeInline nás posunuli na finálový turnaj

Nedělní domácí zapas a úterní dohravka s nováčkem soutěže IHC JsmeInline rozhodovali o tom, jestli se probojujeme na finálový turnaj....

 
Medailový sen končí ve čtvrtfinále
 
Porážka v prvním utkání čtvrtfinále
 
Play-off je tady !!!
 
Šesti bodový víkend
 
Z Hořovic vezeme výhru
 
Z domácích zápasů výhra a prohra
 
Storm ovládl derby !!!
 
Utkání
Muži "A" | Pátek 01.06.2018, 19:00
IHC Prague Rats - IHC Roller Storm Praha
4:6 (1:1 , 0:1 , 2:3 , 1:1)
 
Muži "B" | Středa 13.06.2018, 19:00
IHC Warriors Praha - IHC Roller Storm Praha
0:18 (0:2 , 0:4 , 0:4 , 0:8)
 
Junioři | Sobota 09.06.2018, 15:30
IHC Roller Storm Praha - HC Boskovice
9:3 (3:1 , 6:2)
 
Ženy | Sobota 31.05.2014, 14:00
IHC Roller Storm Praha - IHC Slavia Praha
1:6 ()
 
Muži | Sobota 11.04.2015, 12:20
IHC Rakovník - IHC Roller Storm Praha
2:7 ()
 
 
IHC Roller Storm Praha - kontakt: info@rollerstorm.cz RSS