Naposledy v základní části venku, přemůže Storm Kladno a Černošice?

12.05.2017 | David Mencl

Základní část Stilmat extraligy se přehoupla do své druhé poloviny a Pražané musí ke svým zápasům na hřiště soupeřů. Během následující soboty zamíří nejdříve do Kladna a následně změří síly i s Černošicemi. Ve druhém utkání bude Storm čelit jasně nejproduktivnějšímu hráči Marku Loskotovi, který v šesti duelech stihl nasbírat osmatřicet bodů.


Všech dvanáct celků extraligy má za sebou šest odehraných utkáních. Nejlépe si sice vede Beroun, který neztratil ještě ani bod, pozadu ovšem nezůstává ani Storm. Ten posbíral devět bodů a díky pozitivnímu skóre drží pátou příčku. Další tři týmy se stejným bodovým ziskem mají negativní skóre.

13.5. IHC Čerti Kladno – IHC Roller Storm Praha 10:00

Prvním sobotním soupeřem bude Kladno, které vstoupilo do sezóny velmi dobře, když během prvního víkendu ani jednou neprohrálo. Postupně si Čerti poradili s Boskovicemi, které vyprovodili po výsledku 8:3, Zlínem po výhře 10:3 a Uherským Brodem.

Ve druhém víkendu však přišly zápasy na hřištích soupeřů, které už Kladenští nezvládli. O dva góly nestačili na Přerov, podlehli i Novému Jičínu a schytali debakl od Olomouce. Ta neměla se Středočechy slitování a domů je vyprovodila sedmnácti góly.

Čerti nemají žádného vyloženého tahouna, o branky se dělí více hráčů. Nejvíce se to daří zatím Adamu Kubíkovi, který v klubových tabulkách vede jen o dva kanadské body před Jakubem Strnadem. Ten má však jen tři odehraná utkání.

13.5. SK Černošice – IHC Roller Storm Praha 14:00

Ve druhém utkání se Storm postaví Černošicím, za které nastupuje několik loňských mistrů světa. Tím nejvýraznějším je bezpochyby Marek Loskot, který s osmatřiceti kanadskými body vede tabulku nejproduktivnějších hráčů a druhý Kafka výrazně zaostává. Obrana pak stojí na Robinu Malému a Davidu Semovi, kteří mají taktéž zlatou medaili z mistrovství světa v roce 2016.

I přes nabitou sestavu zatím Černošice nepůsobí dominantně a musely už skousnout i dvě porážky. Hned v prvním kole podlehly Novému Jičínu, na což sice navázaly výhrou nad Přerovem, následně však nestačily ani na Olomouc.

Před druhým víkendem se k týmu připojil Ronald Wurm, který skončil v ledním hokeji misi v nizozemském národním mužstvu, a okamžitě se zařadil k tahounům. S jeho velkým přispěním Černošice bez větších problémů porazily Boskovice, Zlín i Uherský Brod.

 
Aktuální články
Myslíme na budoucnost

O nejmenší naděje jsme se rozhodli rozšířit naší členskou základnu. Po několikaleté práci s juniorským týmem pořádáme rozsáhlý...

 
Béčko vybojovalo titul šampióna 1.ligy !!!

Prvoligový tým se již po osmé v řadě probojoval na finálový turnaj 1.ligy a svojí účast přetavil do nejcenějšího kovu. Šampiónem...

 
Dvě výhry nad JsmeInline nás posunuli na finálový turnaj

Nedělní domácí zapas a úterní dohravka s nováčkem soutěže IHC JsmeInline rozhodovali o tom, jestli se probojujeme na finálový turnaj....

 
Medailový sen končí ve čtvrtfinále
 
Porážka v prvním utkání čtvrtfinále
 
Play-off je tady !!!
 
Šesti bodový víkend
 
Z Hořovic vezeme výhru
 
Z domácích zápasů výhra a prohra
 
Storm ovládl derby !!!
 
Utkání
Muži "A" | Pátek 01.06.2018, 19:00
IHC Prague Rats - IHC Roller Storm Praha
4:6 (1:1 , 0:1 , 2:3 , 1:1)
 
Muži "B" | Středa 13.06.2018, 19:00
IHC Warriors Praha - IHC Roller Storm Praha
0:18 (0:2 , 0:4 , 0:4 , 0:8)
 
Junioři | Sobota 09.06.2018, 15:30
IHC Roller Storm Praha - HC Boskovice
9:3 (3:1 , 6:2)
 
Ženy | Sobota 31.05.2014, 14:00
IHC Roller Storm Praha - IHC Slavia Praha
1:6 ()
 
Muži | Sobota 11.04.2015, 12:20
IHC Rakovník - IHC Roller Storm Praha
2:7 ()
 
 
IHC Roller Storm Praha - kontakt: info@rollerstorm.cz RSS