Boskovice odjíždějí se třemi body

04.05.2019 | Vít Trubička

Další velmi vyrovnané utkání přinesl duel mezi domácím Roller Stormem Praha proti hostům z Boskovic. Už od počátku se oba týmy přetahovaly v množství útočných akcí, leč o něco blíže výhře byli vždy Boskovičtí. A ti také za ní bez sebevětších obtíží dokráčeli.

Počátek první čtvrtiny přinesl velmi aktivní a gólový hokej. Již na počátku se Boskovice dostaly do vedení díky Filipu Královi a Jiřímu Šmahelovi. Na to ještě ve stejné době zareagoval Martin Matějček. Tlak na obě strany však pokračoval i nadále, přesto jedinou trefu vsítil Zdeněk Petráš, jemuž se povedlo srovnat.

Druhou čtvrtinu zahájil daleko aktivněji moravský tým, který se navíc díky Davidu Šebkovi, Tomáši Müllerovi a Niklasu Külzerovi dostal do tříbrankového náskoku. Domácí tým se vzpamatoval až v závěru této části utkání a snížil na rozdíl jediné branky. Za Storm se v druhé čtvrtině prosadili Jan Kern a Martin Matějček.

Třetí i čtvrtá čtvrtina se nesly v podobném duchu, stejně tak jako čtvrtiny předešlé. Zrovna tak byl k vidění i podobný gólový rozdíl. Ve třetí čtvrtině dočista identický, to když se na jedné straně prosadili Václav Klindera a Zdeněk Petráš, na té druhé pak následně Tadeáš Král a Niklas Külzer.

Závěrečná perioda už přinesla jen jediný gól v podání Davida Šebka. Roller Storm se ještě pokusil masivně zareagovat a ostřelovat boskovickou branku, navíc v úplném konci utkání i v pěti mužích na hrací ploše. K ničemu jim to však nevedlo a Boskovice si připsaly v úvodním kole výhru 8:6.

Pavel Würtherle (Roller Storm Praha): Pokračovali jsme v matném výkonu z minulého zápasu. Soupeř vytrestal řadu našich chyb. Utkání se mi hodnotí špatně, nevyužili jsme některé šance. Celé si to ještě sedá, chybí nám pár hráčů a musíme si k tomu všemu ještě něco říct.

Marek Antal (HC Boskovice inline): Už od počátku jsme drželi to, co jsme si řekli. Drželi jsme se na puku a nepouštěli soupeře do velkých příležitostí. Díky tomu se nám povedlo dovést utkání do vítězného konce.

 
Utkání
Muži "A" | Neděle 19.05.2019, 18:00
IHC Roller Storm Praha - IHC Uherský Brod
5:2 (0:0 ; 1:1 ; 3:0 ; 1:1)
 
Muži "A" | Sobota 01.06.2019, 13:00
IHC Nový Jičín - IHC Roller Storm Praha
 
Muži "B" | Středa 15.05.2019, 19:30
IHC Warriors Praha - IHC Roller Storm Praha
2:18 (0:6 ; 1:4 ; 1:4 ; 0:4)
 
Muži "B" | Středa 29.05.2019, 19:30
IHC Roller Storm Praha - IHC Warriors Praha
 
Přípravka | Středa 08.05.2019, 12:20
IHC Roller Storm Praha - SK Černošice
3:8 (2:4 ; 1:4)
 
Partneři

Jagrteam

Sport11

Stilmat

Praha11

 

 

 
IHC Roller Storm Praha - kontakt: info@rollerstorm.cz RSS