Zkrácená sezona 2020 se blíží! Hrát se bude na ZS Nikolajka

03.06.2020 | David Mencl

Přestože se zdálo, že letošní sezóna se kvůli vládním opatřením v boji proti koronaviru neuskuteční, nakonec je vývoj celé situace natolik přívětivý, že se přece jen inline hokeje dočkáme. Hrát se budou ve zkrácené formě turnaje "O POHÁR ČAILH 2020".

V letošní sezoně se v dresu našeho klubu představí celkem čtyři kategorie. V dospělé TOP divizi bude bojovat stormské áčko, v nižší divizi se představí i béčko. Pokračovat budou i nejmenší inline hokejisté v kategorii přípravky. Novinkou je pak po roční pauze se vracející tým juniorů. Ti budou mít ve své soutěži jen tři protivníky, všechny ovšem patřící k české špičce. Pro většinu hráčů, kteří se teprve s inline hokejem seznamují to tak bude náročná prověrka, ale všichni věří, že se s tím popasují co nejlépe.


Všechny letošní turnaje se budou hrát v hodně pozměněné podobě. V TOP divizi jsou týmy rozděleny do tří skupin tak, aby se co nejvíce eliminovalo dlouhé cestování. Ve skupině se tak Storm potká v derby s Prague Rats, Černošicemi a Hradcem Králové. Dva nejlepší týmy pak postoupí do hodní nadstavbové části, kde se bude bojovat o pohár ČAILH, ostatní celky budou hrát o pohár Stilmat.

V nižší divizi budou jen dvě skupiny po pěti týmech, ze kterých postoupí do lepší nadstavby tři nejlepší týmy. Dva horší celky z každé skupiny si to stejně jako ve vyšší divizi rozdají o pohár Stilmat.

Junioři budou ve své soutěži bojovat proti Hořovicím, Přerovu a Zlínu. Hrát se bude formou dvou turnajů, kdy se jeden odehraje v Praze a druhý v Přerově. Každý s každým se tedy utká dvakrát a o pořadí týmů rozhodne tabulka ze všech utkání. Žádné play-off ani republika tak letos nebude.

Podobně bude o dobré výsledky bojovat i přípravka, s každým ze soupeřů se ale utká jen jednou. Nejdříve se představí už tento víkend na domácím hřišti a sezónu pak zakončí o čtrnáct dní později v Pardubicích.

 
Aktuální články
Ovládli jsme pražské derby !!!

Závěrečným bodem sobotního programu na Nikolajce byl souboj Stormu a Rats. Vyrovnané utkání dopadlo lépe pro domácí hráče, kteří své...

 
Hradec Králové díky skvělému závěru přetlačil Roller Storm

Dramatické utkání mezi Roller Stormem a Hradcem Králové rozhodovala až poslední minuta. V prvním poločase předvedli domácí Pražané...

 
Roller Storm otočil zápas v Černošicích a bere tři body!

Po obratu v Černošicích vstupujeme do sezóny ziskem důležitých 3 bodů.

 
Premiérovým vítězem klubové ankety je VOJTA MALÍNEK
 
Hradec Králové ve finále juniorské extraligy překazil Roller Stormu sen o obhajobě
 
Gólová přestřelka se Zlínem! Áčko juniorky zůstává stoprocentní
 
Áčko juniorky bez problémů přehrálo Přerov
 
Juniorské béčko přejelo Zlín deseti góly!
 
Béčko juniorky slaví první výhru, doma přehrálo Přerov
 
Skvěle! Storm přetlačil Hořovice a slaví první výhru
 
Utkání
Muži "A" | sobota 11.05.2024, 16:00
IHC Roller Storm Praha - IHC Prague Rats
7:4 ()
 
Muži "A" | sobota 25.05.2024, 11:00
ILHK Hradec Králové - IHC Roller Storm Praha
 
Muži "B" | neděle 07.05.2023, 19:00
IHC Roller Storm Praha - IHC ESSE Lovosice
5:8 (2:4, 3:4)
 
Junioři "A" | neděle 14.05.2023, 13:00
IHC Roller Storm Praha A - IHC Devils Zlín
13:10 (7:4, 6:6)
 
Junioři "B" | neděle 14.05.2023, 14:30
IHC Roller Storm Praha B - IHC Devils Zlín
10:1 (3:1, 7:0)
 
Partneři

Jagrteam

Sport11

Stilmat

 

 

 
© eSports s.r.o. & IHC Roller Storm Praha - kontakt: info@rollerstorm.cz RSS